Imaest betegeinkért

2021. október 14-én, csütörtökön este plébániánk hívei közös imádságra gyűltek össze a betegeinkért. Ebben az imaórában kérték a Jó Isten kegyelmét és a Szűzanya közbenjárását betegeinkért, hogy keresztjüket felvéve tudják Istenbe vetett bizalommal járni a Krisztusi utat.

Elhunyt testvérünkért és itt maradt családjáért is szólt az imádság szava. A feltámadás hitében tudjuk, hogy Ő csak előre ment, a búcsú nem végleges. A földi élete itt lezárult, de Istennél van a boldog örökkévalóságban, ahol újra találkozhat elhunyt szeretteivel. Hálát adunk az Ő Krisztusba vetett életéért megköszönve, hogy eddig köztünk élt.

A segítő, erősítő Isten kegyelmét kérve mindnyájunk számára szentségi áldással zárult az imaóra. Kiss László plébános atya megköszönte a kedves Híveknek, hogy ilyen szép számmal meghallották az imára hívó szót.