Szeretettel köszöntjük honlapunkon

"A tömegtájékoztató eszközök jelentősége miatt az európai egyháznak különös figyelmet kell fordítania ezen eszközök változatos világára. Ez többek között magában foglalja a keresztényeknek megfelelő képzését, azokét is, akik a médiában dolgoznak, s azokét is, akik használják ezeket az eszközöket, hogy megfelelően uralják ezeket az új kifejezési formákat...Nem szabad elmulasztani a hírközlés helyi eszközeinek kiépítését, akár plébániai szinten."

II. János Pál pápa "Az Egyház Európában" kezdetű apostoli buzdításának 63. pontjában olvashatóak a fenti gondolatok. Ennek szellemében ajánlom hívők és nem-hívők figyelmébe egyházközségünk honlapját. Bízom benne, hogy plébániánk és a hozzá tartozó filiák élete megnyeri tetszésüket.

Németh Zoltán plébános