Isten éltesse a Kolping-születésnaposokat!

Jó újra együtt lenni, jó újra együtt örülni. Hosszú kényszerpihenőt követően, múlt vasárnap tartotta meg Kolping családunk havi összejövetelét, amely a korábbiakhoz képest rendhagyó módon zajlott, ugyanis ez alkalommal három tagunk is kerek évfordulót ünnepelhetett: Nagy Lajos elnökünket a hatvanadik, míg Jóna Imre és Fodor Zoltánné kolpingos társainkat a hetvenedik születésnapjuk alkalmából köszöntöttük. Gyűlésünk elején prézesünk, Kiss László plébános atya köszöntötte az ünnepelteket, majd a Kolping Család tagjai különféle ajándékokkal kedveskedtek nekik. Ezután az estét egy jó ízű vacsorával folytattuk. Az ünnepélyes hangulat megkoronázásaként ekkor érkezett a legjobb hír, miszerint elnökünknek megszületett a harmadik unokája is, így egy hosszú és nehéz időszakot követően végre újra felszabadult öröm töltötte be nem csupán a szíveket, hanem a plébániát is.

Beszámoló: Simonics Ádám

Fotó: Bedőcs Gyula